Apie mus

Pilaites pastoliaiEsame viena iš konkurencingų pastolių nuomos įmonių Vilniaus mieste. Savo veiklą pradėjome dar 2003 m., todėl sukaupta 17 metų patirtis leidžia klientams pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas. Beveik du dešimtmečius mumis pasitiki tiek stambios, tiek smulkios įmonės, privatūs klientai. Geriausias to įrodymas, kad jie kreipiasi į mus vėl ir vėl. O nauji klientai ateina dėl esamų rekomendacijų.

Mūsų misija - padėti jums darbus atlikti kuo greičiau, užtikrinant operatyvų kokybiškų pastolių teikimą ir pagalbą. Visą dėmesį skiriame paslaugos patogumui ir greičiui. O mūsų patyrę vadybininkai visada pasiruošę jus konsultuoti ir suteikti reikiamą pagalbą.

Galime pasiūlyti pagrindinius pastolių tipus jūsų objektams - fasadinius pastolius, aliuminio bokštelius ir ožiukus. Dirbame tik su Altrad ir Olan lengvai montuojamais pastoliais. Tai vieni garsiausių prekės ženklų Europoje, kurių produkcija atitinka aukštus saugumo ir kokybės standartus. Esant poreikiui siūlome krovimo, montavimo, dengimo tinkleliu ar plėvele paslaugas bei užsiimame prekyba.

Dirbame greitai, jums patogiu laiku patogioje vietoje visus metus. Pagal išankstinį susitarimą galime jums padėti ir savaitgaliais.

„Pilaitės pastoliai" - profesionali įmonė, žinanti, ko labiausiai reikia klientui. O mūsų darbuotojų sparta prilygsta gaisrininkų darbui. Tai mūsų klientų sugalvotas apibūdinimas. Kviečiame išbandyti mūsų paslaugas, jei dar iki šiol neišbandėte! 

 Direktorė Ona Janutėnienė