pastolių nuoma su atvežimu

Nuomojame pastolius pagal jūsų poreikį ir pristatome juos savo transportu tiesiai į jūsų objektą sutartu laiku. Profesionalūs vadybininkai kartu su pastoliais pateikia sutartį ir priėmimo-perdavimo aktą. Jeigu pageidaujate pridedame gaminio sertifikatą, montavimo instrukciją. Vietoje konsultuojame montavimo klausimais, jei reikia, parodome, kaip surinkti pastolius.

Jei turite klausimų, nežinote, kaip įsivertinti, kiek reikės pastolių, konsultuojame telefonu ar el. paštu arba atvykstame tiesiai į jūsų objektą ir pasiūlome ekonomiškiausią sprendimą.

Tel. +370 687 26395Siųsti užklausą

Nuomojami pastoliai lengvi, naujausios modifikacijos, lengvai montuojami (paprasta konstrukcija - sumontuos kiekvienas). Turime papildomų pastolių elementų, kurių pagalba galima sumontuoti sudėtingas konstrukcijas - apeiti išsikišusias palanges, praplatinti pastolių aikšteles bet kokiame aukštyje, išlyginti nuolydžius ar laiptus, montuoti aikšteles skirtinguose aukščiuose. Darbinis pastolių plotis 0,73 m; rėmų aukštis 2,00 m ir 1,00 m; aikštelių ilgis 3,07 m ir 2,07 m.

Fasadinių pastolių kvadratūra skaičiuojama ne pagal pasiekiamą, bet pagal pastatomą aukštį (1,30 m skirtumas per visą ilgį).

Aliumininiai bokšteliai su ratukais labai mobilūs ir lengvai surenkami. Pasiekiamas aukštis - iki 10 m. Bokštelių plotis - nuo 0,75 m iki 1,5 m.

Ožiukai lengvai surenkami, juos paprasta persivežti.

Kaina

Nuomos trukmė skaičiuojama
dienomis pagal faktą
Nuomos kaina priklauso nuo sezono, nuomos trukmės ir pastolių kiekio. Didėja kiekis – mažėja kaina.  Pastolius galite išsinuomoti net 1 dienai!
Transporto kaina
pastolių atvežimo ir išvežimo kaina priklauso nuo transportavimo atstumo ir krovinio dydžio
NEMOKAMAI!vadybininko pagalba - konsultavimas, problemų sprendimas vietoje, pagalba parodant, kaip surinkti pastolius

Galutinė kaina pateikiama suderinus nuomojamų pastolių kiekį, nuomos trukmę ir transportavimo kaštus.

Nuolatiniams klientams taikome specialius pasiūlymus.

Atsiskaityti galite jums patogiu būdu - banko pavedimu arba tiesiog grynaisiais pagal kvitą, vadybininkui atvykus į jūsų objektą. Jums nereikia rūpintis ir vykti į mūsų biurą.

Darbo laikas

Dirbame visomis savaitės dienomis. Darbo dienomis 8-17 val., savaitgaliais pagal išankstinį susitarimą.

Fasadiniai pastoliai

Žiūrėkite realius pavyzdžius GALERIJA.

Pilaitės pastoliai fasadiniai

Aliuminio bokšteliai

Žiūrėkite realius pavyzdžius GALERIJA.

Pilaitės pastoliai bokštelis

Ožiukai

Žiūrėkite realius pavyzdžius GALERIJA.

Pilaitės pastoliai ožiukas

Papildomos paslaugos

Krovimas. Montavimas. Dengimas tinkleliu ar plėvele

Tel. +370 687 26395Siųsti užklausą

Užsisakant pastolius jums gali prireikti pagalbos juos iškrauti, pakrauti, sumontuoti, išmontuoti, dengti juos tinkleliu ar plėvele. Visas šias paslaugas galite užsisakyti pas mus.

Pastolius montuoja kvalifikuoti darbuotojai, turintys aukštalipio pažymėjimus, leidžiančius profesionaliai dirbti įvairius darbus aukštyje, kartu ir montuoti pastolius.

 1 kv. m kaina
 nuo 2 Eur + PVM

*Kaina priklauso nuo pastolių montuojamo aukščio.

Prekyba pastoliais ir dangalais

Ilgametė partnerystė su stambiomis užsienio pastolių tiekėjų įmonėmis leidžia pasiūlyti konkurencingas pastolių ir jų elementų bei priedų kainas.

Jums tereikia įvardinti savo poreikius ir mes jums užsakysime norimas pastolių konstrukcijas. Visą produkciją esame išbandę savo versle, todėl galime drąsiai rekomenduoti Altrad ar Olan pastolius. Šie prekiniai ženklai yra žinomi ir vertinami visoje Europoje bei jų produkcija atitinka Europos saugumo ir kokybės standartus. Gamintojų sertifikatai patvirtinti ir Lietuvoje.

Suderinus jūsų poreikius pateikiame sąmatą ir visą kitą reikalingą informaciją.

Tel. +370 687 26395Siųsti užklausą

Pilaitės pastoliai pastolių dengimas tinkleliu

Pilaitės pastoliai pastolių montavimas